Пластиковий багет Коричневий 1
При імітації дерев'яного, пластиковий багет має приємний колір і натуральну фактуру, відрізняється більш низькою вартістю, стійкістю до вологи і невеликою вагою. Найчастіше пластик не призначається для обрамлення досить важких речей, і ідеальний для невеликих картин, мозаїк та інших виробів.
На багеті є спеціальні текстильні стрічки, для швидкого кріплення картини на дерев'яній підрамнику. Кріплення здійснюється скобами (степлером) або дрібними цвяхами. Намальована картина на підрамнику вставляється в паз і притягується натягом стрічок з фіксацією в дерево підрамника, або полотно знімається з підрамника і натягується на вирізаний за розміром картини заготовку з ДВП або іншого аналогічного матеріалу.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина багета | 30 мм |
| Основні | |
| Ширина зображення | 30 см |
| Висота зображення | 40 см |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Матеріал багета | Пластик |
- Ціна: 440 ₴




